Bára

Rasa: kříženec labradora s německým ovčákem

Věk: ?

_________________________________________________________________________________________

!!!Našla nový domov!!!

__________________________________________

Do Bull Azylu byla dovezena fenečka křížence Labradora a s ní krásných 7 štěňátek, jsou to 4 psí kluci a tři malé princezny.
Možná se teď ptáte jak to, že bull Azyl vzal do dočasné péče křížence labradorky . Je to jednoduché, když jsem četl žádost o DO na facebooku, říkal jsem si, že ta malá zlatíčka za to nemohou.
Kontaktoval jsem Veroniku Hudcovou, vše potřebné jsme dohodli a hlavně vše nachystali pro malá zlatíčka. Za převoz prcků a Báry děkujeme Máji Kořínková , Andrea von Hameln. Bará a prckové jsou zabydleni v Bull Azylu, kde mají svůj prostor a krásné teplo. V této době hlídáme fenečku Báru aby hezky papala, jelikož byla zanedbána o nedostávala moc žrát. I přes veškeré trápení, které Baruška zažila, je vzornou psí maminkou.
Ale i od Vás všech potřebuji pomocí, jelikož máme 4 malé princátka a 3 malé princezny, potřebujeme od Vás poradit nějaká krásná jména, které si ponesou celý život. A pokud byste se chtěl někdo stát majitelem krásného malého štěňátka, tak se nám ozvěte.

 

A teď co bude s Barunkou?
Jelikož je Barunka kříženec a opravdu není potřeba aby měla další štěňátka, jakmile to bude možné podstoupí kastraci a bude také nabízena k adopci.
Pokud byste chtěli Báru a její prcky podpořit, budeme rádi za jakýkoli dar, na který rádi vystavíme darovací listinu.
Číslo účtu 266222591/0300 VS 62014

 

Kontaktujte nás