Barney

Dobrý večer, dnes jsme byli na kontrolním vážení na klinice a opravdu se nám to podařilo a Barney nám přibral na krásných 20.1 Kg, také se udělali další testy na cukrovku a krevní výsledky budou 23.12.2014 kolem 14 hodiny. Doufám že se cukrovka nepotvrdí, už takhle toho máme před sebou dost. Všem jsem Vám chtěl velice poděkovat za Váš zájem a za pomoc. Richard.

________________________________________________________________________________

Prosím, pokud se někdo rozhodnete poslat finanční dar na Barneye tak číslo účtu je: 266222591/0300 a VS: 152014. Velice děkujeme a všem dárcům zašleme darovací smlouvu a potřebné dokumenty
________________________________________________________________________________
Dobrý večer ,
včera se na nás obrátila Blondee Monic ( Tety v akci ), že jí kontaktovala paní Šárka Hájková s žádostí o pomoc ohledně pejska Amerického pitbull teriéra, který je momentálně v záchytném kotci v Šlapnicích u Brna a je ve špatném zdravotním stavu a chtěla by mu pomoci. Po telefonické dohodě s paní Šárkou jsme se dohodli, že pro pejska dojedeme a bude umístěn v Bull Azylu.
Dnes ráno jsme pro hafana vyrazili.Okolo 14h jsme byli ve Šlapnicích u záchytných kotců a šli jsme se podívat pro jaké miminko jsme přijeli. KDYŽ JSME VIDĚLI V JAKÉM ZDRAVOTNÍM A PSYCHICKÉM STAVU JE PEJSEK, MĚLI JSME SLZY V OČÍCH. Pejsek je ve velice špatném zdravotním stavu, je podživený ( dle dnešního vážení na klinice je váha pejska 18 kg) , po celém těle má otlaky ( hlavně zadní tlapky, kyčle, hrudník, ocásek ), má omrzlá ouška a zvětšené cecíčky ( možná bude muset zlatíčko na operaci až trošku přibere). Psychická stránka je taky velice špatná, pejsek je ze všeho vyděšený a má hrozný strach, v očíčkách je vidět smutek a bolest, kterou si v životě musel projít. Po příjezdu do Čáslavi jsme okamžitě navštívili veterinární kliniku, kde nám odebrali vzorky krve a udělali celkové vyšetření, všechny výsledky budeme mít zítra a také Vás budeme informovat jak to s hafanem vypadá a jaký je jeho zdravotní stav…Také Vás všechny chceme požádat o finanční pomoc, jelikož dle informací na veterinární klinice bude léčba hafana hodně finančně nákladná a dle jeho psychického stavu odhadujeme jeho celkovou léčbu cca na rok než bude vhodný k adopci … Jaké zákroky musí Barney podstoupit : léčba podvýživy a otlaků, odstranění cecíků, kastrace, léčba omrzlin a také nesmíme zapomínat na jeho psychiku, jelikož psychicky zničený pes je nešťastný a každému z nás jde o to, aby Barney měl krásný a pohodový život. Jo a proč se vlastně hafan bez jména jmenuje Barney? Na jeho záchraně se hodně podílela paní Šárka Hájková, tak toto jméno vybrala ona. Tímto Vám paní Šárko velice děkuji za pomoc a záchranu hafana.

Pokud máte zájem finančně podpořit Barnyho, penízky můžete zasílat na toto číslo účtu

266222591/0300 se správou pro příjemce BARNEY

 

Novinky

Dobrý večer,

Jsem jedna ze psích tet a dostala jsem na starosti pejska jménem Barney.
Byla jsem s Ním od prvopočátku,když vycházel ze záchytného kotce.
Každý jeho smutný příběh zná.
Barney přijímá potravu bez jakýchkoli problémů a přibírá na jedničku.
Otlaky mu pomalinku mizí,ale čeká ho ještě několik operací(zduřele cecíky,omrzlé uši a kastrace).Cukrovku Nám na veterině po vyšetření krve vyloučili,ale i přes to,ho čeká ještě několik vyšetření
Barney je velmi nešťastný a bojácný pejsek.Na vycházce se moc nevzdaluje,vodítko má prověšené a jde u nohy,několikrát si člověka obejde a jen minimálně ho zajímá okolí.Chodí celý napjatý a jen poslouchá a leká se.I za chodu si sedá a když přijde situace že se člověk zastaví v tu chvíli na člověka vyskočí obejme ho pacičkami a schová hlavu kam zrovna může.Z procházky se po chvíli těší zpět do azylu,kde zaleze do svého pelíšku.
Do misky si nechá sáhnou a do pelíšku mu může každý.Bohužel je pořád napjatý a ještě se pořádně neuvolnil,lehl si na bok ale stále je vůči lidem nedůvěřivý.