Informace

Zajišťujeme dočasnou péči pro psy typu Bull, naše svěřence připravujeme pro přijetí k novým páníčkům.

Jsme skupina dobrovolníků, která už se nemohla dívat na, to jak psi typu bull přicházejí o své domovy jen z důvodu, že si je pořídili lidé, co je nezvládli nebo vůbec nevěděli jakého psa si pořizují.

Pokud se na nás chcete přijet podívat, najdete nás v Čáslavi ale pře návštěvou je lepší Nás kontatkovat telefonicky . Budeme se na Vás těšit jak my, tak naše čtyřnohá zlatíčka.

Pokud byste chtěli našim svěřencům jakkoli pomoct, neváhejte a zavolejte, domluvíme se.

Ale určitě budeme rádi i za granule, vodítka, obojky, misky, pamlsky, desinfekční prostředky, staré deky nebo matrace.

Pokud se rozhodnete poslat finanční dar pejskům, tak peníze budou využity na granule, veterinární ošetření, a také na zvelebení prostředí, kde se nacházejí pejskové.

Historie projektu

Dovolte nám představit Bull Azyl – Čáslav a jeho důležitost.

Založeno roku 2014

Jelikož všichni jistě víte, jaká je teď situace v útulcích pro psy a jen málo z Vás asi ví, že ne v každém útulku vědí, jak se k psům typu bull mají chovat ba naopak se jich i bojí.
Toto byl hlavní důvod, proč jsme se rozhodli založit Bull azyl, který má sloužit pro plemena typu bull, která se dostala vinou nás lidí do těžkých životních situací. Jedná se o azyl a ne o stálý domov pro tyto psy.
Absence zkušených lidí v útulcích - lidé sice předají pejska do útulku, ale tam většinou pracovníci natož pak dobrovolníci nevědí, jak s takovým pejskem pracovat tak, aby se dostal ze svých problémů a našel novou milující rodinu. Proto se hodláme zabývat spoluprácí s útulky a resocializací problémových pejsků
A v neposlední řadě hodláme pracovat i s veřejností formou cvičení se psy, naučit Vás, co projevíte zájem, jak komunikovat správně a efektivně s vašim psím kamarádem...
Jak jsme již zmínili - jsme organizace, která je nevýdělečná, tudíž veškerá podpora nejde do našich kapes, ale pro dobrou věc a tím že nás jakkoli podpoříte, můžete udělat dobrou věc i Vy a šťastné nejen pejsky, ale také jejich nové majitele.
Všichni jste se již setkali s negativními názory a útoky na plemena typu Bull. Nám se ovšem nejedná o jakoukoli propagaci plemena, nýbrž ukázat lidem že i takto silná, pracovitá, ale zbytečně odsuzovaná plemena mohou být něčím užitečná v běžném životě a úspěšná ve psích sportech.